psagotshapir.co.il עסקים ותעשייה נוטריון ועורך דין מה הסמכיות של כל אחד?

נוטריון ועורך דין מה הסמכיות של כל אחד?
בעמוד 15, מובן ששר הפנים של מלזיה השתמש במונח "רשות מוסמכת", הכולל נוטריונים, פקידים ונוטריונים השוכנים בחו"ל, ומחייב פקידים במלזיה ומחוצה לה לאמת מסמכים רלוונטיים. Melvin Jim Committed Notaries הם עובדי ציבור שמונו על ידי התובע הכללי על פי חוק הנוטריון הציבורי משנת 1959 במקרה של מלזיה. החוק נכנס לתוקף ב-1959 בחצי האי המלזי וב-1965 במזרח מלזיה. פלורידה (1997) ואלבמה (1999) אימצו חוקים ותקנות על פי המודל של חוק הנוטריון למשפט אזרחי אשר אפשרו את מינוי עורכי דין מפלורידה [6] [7] ומאלבמה כנוטריונים למשפט אזרחי בעלי סמכות לאשר מסמכים ועובדות של עסקאות.

במדינות מסוימות

נוטריונים הם גם עורכי דין, אבל זה לא המקרה בארצות הברית. אין לבלבל בין נוטריונים למשפט אזרחי עם נוטריונים של ארצות הברית וקנדה למעט לואיזיאנה, פורטו ריקו וקוויבק, מכיוון שאף אחת מהסמכויות המשפטיות של נוטריונים אינה במשפט האזרחי. בספרדית, נוטריון אמון על עריכת מסמך נוטריוני לאסוף עובדות ניתנות לזיהוי של זכויות משפטיות הנובעות, למשל, מעדות או תוקף של מסמכים בעסקים משפטיים או מכל סוג של משפט פרטי או מסחרי, והוא מחויב באחד או דרך נוספת לגביית צוואות הצדדים המעורבים (למשל בחוזה משכנתא) בסמכות נוטריון.

נוטריון

המכונה גם נוטריון, הוא פקיד ציבור אשר מאשר את האותנטיות של חתימות על מסמכים חשובים. נוטריון מוודא את זהותו של מי שחתום מרצונו על מסמך. בקליפורניה, נוטריונים מתבקשים לאמת חתימות על מסמכים המעניקים ייפוי כוח מכיוון שהם יכולים להדפיס חותמים מתוך רישומי היומן שלהם.

נוטריונים בקליפורניה מורשים לאשר עותקים של מסמכי מיופה כוח

עמוד 18 של מדריך הנוטריון הציבורי של מדינת 2021 מכיל אישור מומלץ עם הנוסח שבו נוטריונים בקליפורניה יכולים להשתמש כאשר מתבקשים לאשר עותק של ייפוי כוח. בפלורידה, FS 7092202 (2) מאפשר לנוטריון לחתום על ראשי התיבות של ייפוי הכוח בשם החותם על ייפוי הכוח אם החותם על ייפוי הכוח אינו מסוגל לכתוב את שמו.

הוואי דורשת שהנוטריון ישתכנע כי לעורך הדין יש למעשה סמכות לחתום על השטר וכי האדם ביצע את השטר במלוא העוצמה והתוקף על פי ייפוי הכוח

כאשר החותם חותם בסמכות נוטריון, חשוב לזכור שהמנהל בחיים. חוק מונטנה מאפשר לאדם שאינו מסוגל פיזית לחתום על מסמך לחתום בשמו מלבד נוטריון.

בעת אישור מסמך חתום על ידי אדם או ישות שאינם החותם המיועד

על הנוטריון (1) לקבוע את זהותו של מי שחתם על המסמך, (2) את יכולתו של אותו אדם או ישות, וכן (3) לחתום על סמכות עבור אותו אדם / ישות בעסקה מסוימת. תפקידו הציבורי של הנוטריון הוא אישור ייפוי הכוח, המתמקד באישור המצורף ל-POA. אדם החותם בשם אדם טבעי או משפטי רשאי לחתום בשם חברות, חברות, נאמנויות, עורכי דין או בא כוח אחר בשם אנשים אחרים או ישות משפטית על ידי מתן אישור כביכול בתפקידו כמייצג.

ייפוי כוח מיוחד מאפשר לאדם (מנהל) לאשר לאדם (סוכן) לקבל החלטות משפטיות בשמו

תארו לעצמכם אם עורך דין היה מוגדר בפועל כסוכן של המדינה הפועל בשמכם, מורשה לעשות עסקים, לטפל בעניינים משפטיים ולחתום על מסמכים בשמכם. רשום ביומן של הנוטריון שלך שעורך הדין אכן חתם בשמו.

ייפוי כוח מיוחד

הוא מסמך משפטי המסמיך למעשה אדם המיועד כסוכן או עורך דין לפעול בנסיבות חילוניות מסוימות בשמו של אחר המכונה לקוח. החל מינואר, ניתן לאכוף ייפוי כוח בפנסילבניה ולחתום בפני נוטריון או שני עדים בוגרים. בנקאים רשאים לדרוש מהם לקבל תצהיר המאשר כי עניינים הנוגעים לסמכותו של המנהל (באנגלית) או מסמכי עסקה (בשפה זרה) וכי לעורך הדין יש חוות דעת בכתב האם המנהל פעל במסגרת החוק. ניתן ייפוי כוח.

כאשר מדינות הבינו את החשיבות של אישור נוטריון של מסמכים משפטיים ללא צורך בנוטריון ובחתימה

כדי להיפגש באופן אישי, הם החלו להוציא הצעות חוק ותקנות חירום המתירות למקרי RON (נקראים גם RON היברידי) שבהם נוטריון או חותם מתגורר במקום אחר מאשר המסמך, חותם על מסמכים עבור המסמך שבו חותם מצרף את חתימתו הרטובה ומחזיק נוטריונים במדינה אחרת. בעוד שקליפורניה אינה מאשרת את הנוטריונים שלה לבצע RON, מחלקת המדינה של קליפורניה הוציאה רשימת שאלות נפוצות COVID-19 הקובעת כי RON במדינות אחרות יוכר כתקף על פי חוקי קליפורניה, מה שמבטל פוטנציאל למכשולים ספקולטיביים להכרה משפטית במסמכים אושרה על ידי RON או על ידי נוטריון מחוץ למדינה.

מצא נוטריון באזור שלך עם Yellow Pages.ca עבור כל שאלה הקשורה למסמכים, פרוקסי או עסקים זרים או בינלאומיים ומצא ערכים עסקיים מלאים ומקיפים אשר מוערכים ומאומתים על ידי משתמשים אחרים.

למידע נוסף בתחום של נוטריון ועורך דין מה הסמכיות של כל אחד? יש לבדוק כאן: notaryon-online.com

Related Post

מתנות לגיוס: מה לקנות לחייל הטרי?מתנות לגיוס: מה לקנות לחייל הטרי?סקירה זו מתעמקת במורכבות של בחירת המתנה המושלמת לגיוס חדש. זה מדגיש את החשיבות של התחשבות בפרקטיות, שימושיות והעדפות אישיות בעת בחירת מתנה למישהו שמתחיל את דרכו בצבא. מציוד חיוני