psagotshapir.co.il טיפוח ויופי אישי כל מה שלא ידעת על העלמת קמטים במצח

כל מה שלא ידעת על העלמת קמטים במצח
אז איך נפטרים אפילו מקמטי המצח העמוקים ביותר, כולל קמטי מצח עמוקים כמו עיניים, אף, לחיים וסנטר? איך נפטר מהם וניתן לך את הטיפים הטובים ביותר לגרימת קמטים ואת הטיפ הטוב ביותר לטיפול בהם כך שיהיה לך עור בריא וצעיר מזה שנים?

אם ברצונך לטפל בקמטים במצח

בצוואר ובחזה, תוכל להשתמש במדבקות Sio Beauty כדי למזער את הופעתן. טלאי הזעיפים של Realine מדביקים קמטים עם יותר יהלומים וסרט דבק היפואלרגני. אמנם אנו יכולים להעלים את הנקבוביות, אך קמטים במצח אינם יכולים להיעלם מעצמם, אך ישנן שיטות להפחתת הופעתן במהירות וביעילות. מדבק גבות הוליוודי ועד טיפולי הפנים היעילים ביותר להילחם בקמטים, יש דרך להפחית את מראה הקמטים במצח במהירות וביעילות.

YourFacePillow לא בהכרח יכול להפחית את הקמטים הקיימים

אך הוא יכול לסייע במניעת חדשים על ידי שמירת הראש במקום, מניעת משיכת עור, קמטים או סחיטה אחרת. ד"ר פרצ'ק מוסיף: 'אתה יכול לגרום לקמטים להיות פחות גלויים, אך מלכתחילה לא תפסיק אותם.
למידע נוסף על כל מה שלא ידעת על העלמת קמטים במצח והעלמת קמטים במצח יש לבקר באתר neliacosmetics.co.il

אולי ירשתם עין להומור מההורים שלכם, אבל אם אתם מוצאים קמטים, אל תתפסו אומרים את 40 הדברים שרק זקנים אומרים. אתה יכול לשבור קמטים רעים – ולעשות הרגלים שמונעים הופעה של קווים דקים ולשמור על החיוך שלך (קדימה, מזל מנצח קמטים).

בעוד שיש אנשים שמתעצבנים מקמטים במצח ברגע שהם רואים תמונה שלהם מלווה בכמה 11 שורות

האמת היא שקמטים הופכים לקמטים קבועים כשאתה לא עושה פרצוף בכלל. כאשר קמטים דינמיים הם חלק חולף מביטוי יומיומי רגיל, קמטים סטטיים הם (קרא: סטטי) הם אלה שמשאירים את סימניהם על הפנים בזמן שהם במנוחה. כולנו חווים קמטים בשלב כלשהו בחיינו ולאורך זמן אנו מגלים שהם נקרעים ונקרעים.

אנשים מקללים בעיסוי פנים להיפטר מקמטים

אז נסה את זה, אבל אתה לא יכול פשוט לעסות את המצח כדי להסיר אותם. בינתיים נסקור מה גורם לקמטים במצח מלכתחילה, ממה הם באמת יכולים להיפטר – וכמה טיפים שיגרמו להם להיראות פחות גלויים. אנו מסתמכים על מדע – על פתרונות שהוכחו כי הם עובדים עבורנו – אך מה אם איננו יכולים פשוט "לעסות" את המצח מבלי להסיר קמטים?

רעלן בוטולינום A (בוטוקס) שימש במשך למעלה מ -20 שנה לטיפול בקמטים ובקמטוטים על ידי הרפיית שרירי הפנים והפחתת תנועתם. בקיצור, זהו חומר עצבי המשמש כטיפול להפחתת קמטים בקווים הדקים מבלי לשתק את שריר הפנים.

באמצעות זרם מתח נמוך

מכשיר למראה מוזר זה מגרה את העור לשפר את מראה הקמטוטים והקמטים בפנים ובחלקי גוף אחרים כגון העיניים. במקום להחזיר את השעון לקמטים הקיימים במצח, קרם הגנה יומי מסייע במניעת רע יותר. מסקרה על הפנים יוצרת קמט גבה דינמי, מה שאומר שאם יישמת בסיס קודם, יש לך לפחות שלושה קווים אדומים שנראים כמו קמטים סטטיים. לא תבחין ואף לא שם לב שקמטי המצח של אנשים אחרים מחמירים בעוד מצחך נשאר זהה.

לחות היא חובה, אך היא לא בהכרח תמנע קמטים להיווצר. אל תסמוך על לחות קבועה כדי לעצור את תהליך ההזדקנות או למנוע קמטים; לעשות אהבה זה חובה.

אם אתה רק רוצה להיראות רענן ומחודש, אל תסמוך על BOTOX כאופציה להפחתת הקמטים המעצבנים האלה. בנוסף לבוטוקס, הרופא שלך עשוי להמליץ על הליך שאושר על ידי ה- FDA להחלקת קמטים וקמטוטים דקים, כגון שימוש בסרום נגד הזדקנות.

הליך זה שאינו ניתוחי נועד להסיר בעיקר קמטים במצח

בגבות, בקמטי הזעף ובכפות הרגליים. ניתן לשנות או להסיר את השרירים והרקמות הגורמים לתלם ולרפיון כדי להחליק את המצח (כגון גבות מורמות) ולמזער את הזעף. החייאת לייזר ארביום נועדה להסיר קווים עדינים וקמטים, כמו גם קמטים בגב העליון והתחתון, ונדרש הרדמה מקומית בלבד.

ובכל זאת

עדיף לדבר עם אמא שלך או סבתא שלך מתי הבחנת בפעם הראשונה בקמטוטים ובקמטוטים, אז אתה לפני המשחק. אם אתה מודאג יותר ויותר מקמטים, עליך לקבוע פגישה עם רופא עור. תנועה זו גורמת לרקמה להתדלדל סביב קווי ההבעה, מה שגורם להישאר קמטים גם אם לא מביעים הבעות פנים. משמעות הדבר היא כי יש צורך בטיפול תכוף בכדי לשמור על הקמטים (שעלולים להיות יקרים) על המצח.

ככלל אצבע

רופאי עור אומרים שעליך להתחיל את המסע האנטי אייג'ינג המונע מתישהו בשנות העשרים והשלושים לחייך. הרמת מצח אינה עוצרת את השעון, אך היא יכולה למזער את התרחשות ההזדקנות לאורך השנים. ברגע שהמטופלים יראו את המעלית, הם יראו כמה מצחם הנפול תורם לסימני ההזדקנות. יש הבדל בין טיפול ישיר בקמטים במצח לבין טיפול ממוקד בגורמים שעשויים לגרום להם להיראות גרועים יותר.

Related Post

מה צריך לבדוק לפני שקובעים השתלת שיער בישראל או בטורקיהמה צריך לבדוק לפני שקובעים השתלת שיער בישראל או בטורקיהאם חשבתם על השתלת שיער זמן מה, אולי שמעתם שהונגריה היא מקום נהדר להשיג אותה. אם חשבתם זמן רב על טיפולים לשיקום שיער, אין זה מפתיע שטורקיה היא אחת המדינות