psagotshapir.co.il פיננסים ינון אריאלי קורס השקעות בשוק ההון

ינון אריאלי קורס השקעות בשוק ההון
השקת אפליקציה סלולרית חדשה שתסייע למשקיעים בבורסה לגלות רעיונות למניות רווחיות מוול סטריט. במהלך השנים ד"ר אריאלי עזר לאלפי משקיעים על ידי התמקדות בהשקעות ערך על ידי התבוננות באסטרטגיות. בשנים האחרונות הוא עזר למיליוני אנשים בארצות הברית ובעולם בתיק שלו המונה יותר מ -1,000 מניות ויותר מ -2,500 קרנות נאמנות. מאז ימיו כמנהל קרנות גידור ובהמשך כבנקאי השקעות, אריאליס תמך במאות מיליוני קרנות נאמנות ובאלפי שוקי מניות בארצות הברית ומחוצה לה, והתמקד בערך ההשקעות באמצעות אסטרטגיות המתחשבות הן יסודות השוק והפוטנציאל לטווח הארוך של מניות בודדות.

אכן

זו האסטרטגיה בה משתמשים כמה מהמשקיעים המפורסמים בעולם, כולל וורן באפט, ורכיב מרכזי בתיק שלו המונה יותר מ -2,500 קרנות נאמנות ו -2.5 מיליון מניות. ואכן, האסטרטגיות של המשקיע המפורסם בעולם משמשות רבים ברחבי העולם – על ידי מנהלי קרנות גידור ידועים ורבים אחרים מהמשקיע המפורסם בעולם, כולל וורן באפט.

ג'ואל גרינבלט מסביר את נקודות המפתח שיש לקחת בחשבון כאשר מסתכלים על הסחרור בשוק המניות ומציג את דוגמאות ההשקעה שלו כהוכחה לכך שאתה יכול להיות גאון בבורסה.

לד"ר טומסו טסי הוענק מלגת פולונסקי לביצוע פרויקט מחקר בנושא האשטולוגיה של הקוראן

הוא פרופסור אורח באוניברסיטה העברית בירושלים ופרופסור חבר במכון לאנגלית באוניברסיטת ייל. פרופ 'שאול שאש הוא גם מחבר הספר "המילון הפרסי התיכון", שבראשו הוא עומד במכון הישראלי לטכנולוגיה בתל אביב, ופרויקט המילון הפרסי התיכון בעברית באוניברסיטת ירושלים.

קרן ההון סיכון

שנקראה ליברטד, הוכרזה לראשונה על ידי ראש ממשלת ישראל והיא הוקמה במטרה להרחיב את בסיס הידע שלה ולקדם שיתוף פעולה עם סצנת הסטארט-אפ התוססת של ישראל. בדצמבר האחרון הודיעה כי בחרה בסך הכל 1.5 מיליון דולר במענקים לסבב ההשקעות הראשון שלה, אך סירבה למנות את מקבלי המענקים.

Intellidex הבסיסית מורכבת ממגוון רחב של חברות

שכל אחת מהן כלולה כ"ספק Intellidesx "בעיקר בשל הפוטנציאל לשיפור הון. כאשר משקיעים קונים מניות, ישנה ציפייה לנצח את השוק ולספק תשואות גבוהות במיוחד. ואכן, מתברר שתוכלו להשיג תשואות פנומנליות וכמובן לנצח את השווקים אם תמתינו בסבלנות ותקנו בשלב זה איכותיים.

העסק העיקרי שלי

הוא ניהול השקעות עבור משקיעים בינלאומיים גדולים, כלומר אני מתמקד בזיהוי הזדמנויות השקעה, ניתוח חברות ועריכת שווי יומי של מניותיהן. אני גם מייעץ לחברות, כותב טורים לעיתונים פיננסיים מובילים בישראל ומעביר מדי פעם הרצאות וסמינרים בנושא מניות להשקעה. אני רוצה להדגיש שאני לא מוסמך לייעוץ השקעות ואינני יועץ השקעות מוסמך, אבל הייתי מסוגל לספק תמיכה כספית נדיבה לביצוע המחקר שלי בעזרת המשאבים והחירויות שיש להם חשיבות עצומה עבורי כמדען צעיר.

אפליקציית תיק המניות של ינון מעניקה למשתמשים תובנה לגבי רעיונות ההשקעה החדשים הטובים ביותר ועוזרת לכולם לבנות תיק מצליח

התיק הפסיבי מחקה אסטרטגיה כמותית המבוססת על תיק מניות, אג"ח, קרנות נאמנות, תעודות סל וסוגי נכסים אחרים.

המדד הבסיסי נועד לבחור חברות גדולות ובינוניות בעלות הון מוערך ומספקות תשואות בר-קיימא

באופן כללי, הקרן משקיעה בניירות ערך הכוללים את מדדי אינטלידקס הבסיסיים. בתנאי שוק רגילים, קרן משקיעה בכל מרכיבי המדדים הבסיסיים של נייר ערך ובנסיבות רגילות, בחברות המורכבות מהמדד בעת הרכישה.
לפרטים נוספים על ינון אריאלי באפשרותך לבדוק כאן: israelhayom.co.il

עם זאת

משקיעים אשר בוחרים בספין אוף יכולים לראות עיוותי שווי ולהרוויח זמן רב כאשר המניות חוזרות למחירן ההוגן, ויכולים להרוויח זמנים גדולים עוד יותר כשהם חוזרים. ספין אוף הגיוני למשקיעים קמעונאיים, מכיוון שהם בדרך כלל מובילים לצמיחה בחברות בוגרות, שלעתים קרובות מוזנחות על ידי משקיעים ממוסדים. יש מעטים המשקיעים שבודקים ספין אוף של חברות שהוקמו זה עתה, מה שאומר שהן נסחרות באופן זמני נמוך מדי. זה הופך אותם לאטרקטיביים עבור המשקיעים, אך דווקא זה מעלה את מחיר המניה והופך אותו לאטרקטיבי.

לדבריו

תשואות גבוהות בשוק המניות דורשות ניתוח מדוקדק, כולל תכנון ארוך טווח, שרוב המשקיעים אינם רוצים. כל פעילות בנכסים פיננסיים כגון ניירות ערך מחייבת חקירה ארוכה ומסודרת של האדם המוסמך לכך, תוך התחשבות בצרכיו האישיים ובמאפייני המשקיע.

Related Post