psagotshapir.co.il עסקים ותעשייה איפה אפשר למצוא עובדים ווירטואליים בתחום הדרופשיפיניג?

איפה אפשר למצוא עובדים ווירטואליים בתחום הדרופשיפיניג?
האתר שלך, חשבונות המדיה החברתית, דוא"ל, שיווק, מחקר, תמיכת לקוחות ועוד רבים אחרים ינוהלו על ידי עוזר. האשף עוזר לך ליצור תוכן, נשאר פעיל עם צ'אטים והערות ולוקח על עצמו משימות ניהול קהילתיות אחרות.

אם אתה יזם עסוק שמוכן לשלם תעריפים גבוהים

תוכל לשכור עוזר חיצוני שיפעל בשמך כיד ימין שלך למגוון רחב של משימות עסקיות ואישיות. אם אתה מגלה שאתה מבלה את זמנך בדברים אחרים ויש לך הרבה עבודה שגרתית לעשות, אל תפחד להזמין עבורך וירטואלי.

אנשים רבים לא יוכלו להרחיב את העסק שלהם אם הם במשרה מלאה

יש להם את חובותיהם האחרות, כגון פעילויות משפחתיות ועבודות אחרות, ומספר שעות מוגבל ביום, כך שאנשים עלולים למצוא קושי למצוא 2-4 שעות ביום כדי לבצע משימות הקשורות לספינה. אם אתה מקבל משימות מאנשים שונים, אתה יכול לנהל את האנשים שאתה לוקח על עצמך מדי יום ואת האנשים שעושים את העבודה עבור החברה.

למעשה

כאשר אתה מפרסם משימות שגרתיות, אתה יכול להתרכז בהיבטים חשובים יותר של ניהול העסק שלך. עוזר וירטואלי יכול לעזור לך למקסם את זמנך כך שתוכל להתמקד בתחומים החשובים ביותר של העסק שלך והצוות הווירטואלי שלך יכול לארגן תהליכים יומיומיים.

יש לך שתי אפשרויות למצוא עוזר וירטואלי: אתה יכול למצוא עוזר וירטואלי עצמאי או לשכור כזה מחברת מיקור חוץ. בחיפוש אחר עזרה וירטואלית לתמיכה בעסק שלך, יש אינספור אפשרויות.

עוזר וירטואלי

הוא אירוע נפוץ לראשונה עבור יזמים רבים ועסקים מקוונים שאין להם את הכסף לשכור עובד במשרה מלאה או הזמן לעשות הכל בעצמם. עוזרים וירטואליים יכולים לבצע הרבה משימות ניהוליות ואם אתה שוכר אותם לתפקידים החל ממכירות ועד ניהול מדיה חברתית, עליך לתת להם הוראות והוראות ברורות. חשבון עובד יכול להיות שימושי כדי לקבוע אם ה- VA שלך מגביל את הגישה לדברים רבים מדי.

תוכל לחפש סוכנויות ופרילנסרים וליצור קשר עם צוות העצמאים לבחירתך בכדי לערוך הסכם משותף כיצד לבצע את העבודה. תוכל גם לפרסם את כל דרישות התפקיד הנדרשות כשהן הופכות לגלויות לעצמאים רבים.

ישנן שתי סיבות לכך: לעזור ללקוחותיהם למצוא את האנשים הנכונים לצוות שלהם וכעוזר וירטואלי לסייע לסוכנויות מרוחקות ולפרילנסרים להציג את שירותי המופת שלהם לעולם.

אתה יכול להתמודד עם משימות כגון תמיכת לקוחות

ניהול מדיה חברתית, תמיכה במסחר אלקטרוני ועוד. תפקידי סיוע המרוחקים וירטואליים מתמקדים בכיסוי תחומים שלבעלי עסקים אין להם זמן או יכולת. אלה כוללים שירות לקוחות, כניסת מסדי נתונים, שליחויות אישיות, שיווק במסחר אלקטרוני, דרופשיפינג, שיווק מודעות ושותפים וניהול דרופשיפ.

אחד המרכיבים המרכזיים של עסק מוצלח של dropshipping

הוא צוות שירות לקוחות מצטיין. אחת העבודות החשובות ביותר עבור חברת שילוח דרופ שישרת את הנישה שלה היא נציג שירות הלקוחות של דרופשיפינג. בדומה לעוזר וירטואלי, נציג שירות לקוחות צפוי לבצע מגוון משימות ולקבל תשלום בהתאם להיקף העבודה הדרוש לו.

אם אתה מבלה יותר מארבע שעות ביום בניהול החנות שלך, זה הזמן הנכון לפנות לעזרה. אנו מבינים שעוזר וירטואלי יכול לסייע לצמיחת העסק שלך ולהרחבתו תוך מתן זמן רב יותר לעבודה על האסטרטגיה העסקית שלך.
למידע מורחב בתחום של עובדים ווירטואליים ואיפה אפשר למצוא עובדים ווירטואליים בתחום הדרופשיפיניג? יש לגשת לאתר fillva.com

הנקודה של מערכת יחסים מוצלחת עם עוזר וירטואלי

היא כפולה: העוזר הווירטואלי חייב להיות מסוגל לבצע את עבודתו ברמה מקובלת, והוא צריך להיות מסוגל לעשות זאת מבלי לבוא אליך עם שאלות או לבקש אישור 20 פעמים ביום. זה הולך יד ביד עם נקודה 3 שכן לעצמאים רבים ועוזרים וירטואליים שעובדים בחברות מקוונות רבות אחרות יש רעיונות טריים שתוכלו להשתמש בהם. תגלו שהעוזר הווירטואלי שלכם ימצא דרכים טובות יותר לבצע משימות ממה שנקבעתם, וכשהוא יכיר את העסק שלכם, הוא יתחיל להציע הצעות חדשות, בדיוק כמו עובד במשרה מלאה.

הם הפרילנסרים או ה- VA שלך אם הם תקועים, ואם אתה רוצה לשמור על האנשים הטובים ביותר, אתה צריך להיות מסוגל לתמוך בהם.

העצה הנ"ל אינה חלה על משימות לא ארגוניות כגון לוגו או עיצוב אתרים אם אינך יודע מה לעשות עם זה או כיצד להוציא אותו למיקור חוץ.

לפני שתפתח את העסק שלך עם dropshipping, ערוך רשימה של משימות יומיומיות ופתח SOP. אתה לא צריך להאט את הקצב כשאתה מתחיל להעסיק או להעניק מיקור חוץ. במקום זאת, תוכל להקדיש את זמנך להתמקד בדברים אחרים שעוזרים לפתח את העסק שלך.

עוזר וירטואלי (VA) הוא עצמאי או מקצוען עצמאי שעוזר לך במשימות היומיומיות שלך ומהווה חלק נכבד באתר. להלן 3 האתרים הטובים ביותר בהם תוכל למצוא עוזרים המתמחים בדרופשיפינג.

OnlineJobs.ph הוא שוק נהדר לעזרה במחיר טוב לשעה. ההרשמה המינימלית לעבוד בשבילך לאתר עולה 69 $ לחודש אבל זה שווה את זה כי אנחנו יודעים שיש הרבה משלוחים גדולים שאוהבים את האתר כי הם יכולים לשכור עוזרים וירטואליים למשרות מקוונות.

Related Post